اتاق نشیمن با نقطه کانونی شومینه فلزی

طراحی

قرار گیری شومنیه ها در فضای اتاق نشیمن موجب ایجاد حس گرم و دلپذیر می شود. شومینه های فلزی یکی از انواع شومینه ها می باشد که فضای بهتر و جدید تری به اتاق نشیمن می دهد بخصوص اگر به عنوان نقطه کانونی در نظر گرفته شود.

استودیو Searl Lamaster Howe Architects یک طراحی زیبا را در میشیگان ایجادکردند. شومینه ای فلزی با پس زمینه چوب که موجب تلاقی فلز و چوب شده است.

شومینه فلزی

این خانه توسط Brandon Architects طراحی شده است در طراحی خود از یک شومینه استیل استفاده کرده است. استیل سیاه با دیوارهای سفید و دکورهای ملایم و مطبوع اطراف آن تضاد دارد. در نتیجه شومینه به کانون اصلی این اتاق تبدیل شده است.

استودیوهای Beyond Homes و BBLOC یک پالت از مواد متضاد را ایجاد کرده اند. یکی از بزرگترین نقاط کانونی دیوار تمام فلزی است که شومینه و تلویزیون را در خود جای داده است. این یک طرح صنعتی به نظر می رسد اما با کفپوش چوبی ، فرش های طرح دار و مبلمان راحتی ، متعادل شده است.

استودیوی رابرت هاچیسون از سقف بلند و پنجره های بزرگ استفاده کرد تا این شومینه عظیم فولادی را به داخل اتاق جای دهد.

استودیوی Sturgess Architecture این طرحح را یک خانه غیر قابل استفاده ایجاد کرده است.

از Aidlin Darling Design خواسته شد تا ترکیبی از سبک های مختلف را ایجاد کند.در واقع ترکیبی از یک هنر صنعتی و شهری و خانه دنج روستایی باشد.

شومینه فلزی

یک محفظه فوق العاده بلند که از پانل های فلزی ساخته شده است ، درست در مرکز این دیوار قرار دارد و تا سقف ادامه دارد. همچنین با دو پنجره بزرگ و دیوارهای سفید و سقف سفید تضاد ایجاد کرده است.

شومینه فلزی

با توجه به مصالح مورد استفاده کف های بتونی جلا یافته ، دیوارهای بتونی ، رنگهای خنثی و شومینه استیل، این خانه چقدر گرم و جذاب به نظر می رسد.

این یک شومینه بسیار زیبا و مدرن است که در واقع نیازی به پوشاندن فولاد آن نیست و قطعاً از این طریق چشمگیر تر به نظر می رسد. این بخشی از اقامتگاهی است که توسط Chad Oppenheim ، Rios Clementi Hale Studios و Lorraine Letendre طراحی شده است.

شومینه فلزی

این شومینه زیبا و کمی ناهموار به نظر می رسد توسط استودیوی 80 طراحی شده است.

شومینه فلزی

می توانید ترکیبی از زیبایی و طراحی مدرن داخلی و سنتی را با طرحی از استودیوی Alexander ببینید

شومینه فلزی

این طرح توسط استودیوی پیشتاز برای طراحی خانه مدیترانه ای در تگزاس ، کنار هم قرار داده است.این محوطه دو نفره بسیار مطبوع و جذاب است بخصوص با فرش های پشمی زیبا.

 

 

دیدگاه خود را بیان کنید

خبرنامه