ایده هایی جذاب برای آشپزخانه ای به رنگ قرمز

طراحی

استفاده از رنگ های خنثی در ترکیب با رنگ قرمز یک طراحی فوق العاده به وجود می آورد. این آشپزخانه توسط استودیو 1408 طراحی شده است. استفاده از رنگ سفید و سایه خاکستری و چوب موجب بزرگ تر دیده شدن محیط می شود.

رنگ قرمز عقیق در ترکیب بسیار با ظرافت با سفید و خاکستری توسط طراح ایتالیایی CAFElab  خلق شده است.

قرمز رنگی گرم است و در ترکیب با چوب ظاهری بسیار دلپذیر ایجاد می کند. این آشپزخانه توسط RMT Architects طراحی شده است.

کابیت های قرمز با لعاب های براق در تیکب با پنجره بزرگ طرح بسیار زیبایی خلق کرده است. این ایده توسط  Gomez de la Torre y طراحی شده است.

آشپزخانه در این حالت تقریباً شبیه به یک ساختار کاملاً مجزا و مستقل است.این آشپزخانه توسط  استودیو پلان طراحی شده است. استفاده از رنگ قرمز در این طرح موجب مدرن به نظر رسیدن آن شده است.

قرمز همراه با رنگ های روشن ظاهر خوبی دارد اما در کنار رنگ های تیره نیز زیبا به نظر می رسد. این آشپزخانه توسط  DLB Design Home Design  طراحی شده است.

قرمز می تواند رنگ اصلی آشپزخانه شما باشد و می توانید از آن در ترکیب با سایر رنگ های گرم برای ایجاد دکوراسیون زیبا استفاده کنید. طراح این آشپزخانه Corvallis است.

از آنجا که رنگ قرمز رنگی قدرتمند است ، استفاده از آن در دوزهای زیاد می تواند بسیار زیاد دیده شود، پس می توانید از موارد خنثی استفاده کنید. بنابراین ترکیبی از کابینت های قرمز ، دیوارهای سفید و میزهای سیاه می تواند مناسب باشد.

از طرف دیگر ، استفاده از قرمز در دوزهای کوچک نیز یک استراتژی عالی است. استفاده کم از قرمز در ترکیب با چوب طبیعی ، سفید ، بژ و سایر گزینه های این چنینی بسیار زیبا است.

در اینجا می توانید ببینید که چگونه رنگ قرمز می تواند به شما یک آشپزخانه سنتی به ارمغان آورد. این آشپزخانه توسط  Tsupikov طراحی شده است.

قرمز همچنین می توانید یک آشپزخانه کلاسیک برای شما ایجاد کند. دیوارهای سفید و چند عنصر مانند آجرهای در معرض می تواند این طرح را به شما بدهد.

رویکرد جالب دیگری این بار ترکیب قرمز با نورپردازی خنک و سفید ، دیوارها و کف های سفید و استیل ضدزنگ ایده جذابی را ایجاد کرده است. این فضایی است که توسط ODA Architecture طراحی شده است

کابینت ها و کشوها همه با میزهای سیاه و سفید و قرمز ، کف و سقف در دو نوع چوب مختلف پوشانده شده اند.

دیدگاه خود را بیان کنید

خبرنامه