زیبایی خیره کننده راه پله های مرمر در دکوراسیون

طراحی

سنگ های مرمر بسیار خاص و ظریف هستند. از این سنگ ها روی دیوارها ، کف ها و میزهای رومیزی  استفاده می شود. استفاده از سنگ مرمر در راه پله ایده ای بسیار جالب است که در ادامه نمونه هایی از آن را میبینیم.

استودیوی معماری و طراحی SAOTA خانه ای مدرن و خیره کننده در سنت تروپز فرانسه طراحی کرده است. این راه پله با دیوار های مرمر چشم ها را به خود خیره می کند.

مرمر سفید در دید آرامش بیشتری دارد و همچنین تنوع بیشتری نسبت به مرمر سیاه دارد. این طراحی توسط Seinfeld Arquitectos در پرو صورت گرفته است.

پله های مرمر زیر توسط استودیوی آنتونیو سیتریو پاتریشیا ویل با ساختاری شگفت انگیز در تایوان انتخاب شده است.

این پلکان مرمر زیبا توسط arquitectos CVDB برای موزه ملیله در Alentejo ، پرتغال طراحی شده است. پله ها با دیوار ترکیب شده و یک طرح مینیمالیستی ایجاد کرده است.

پالت رنگ تیره به این راه پله جلوه ای پیچیده و مدرن بخشیده است و مرمر از زیبایی بی نظیری برخوردار است. این طرحی است که توسط استودیو Saheb برای یک آپارتمان واقع در تهران ایجاد شده است.

موزه Kunstmuseum بازل از سوئیس در طراحی خود از سنگ مرمر استفاده گسترده ای می کند. این یک پروژه توسط استودیو Christ & Gantenbein بود و آنها یک رویکرد طراحی بسیار ساده را انتخاب کردند که کاملاً  انتخاب مواد و موارد به کار رفته مناسب می باشد.

پله های مرمر بسیار زیبا به نظر می رسند اما برای رسیدن به تعادل باید از یک سبک ساده یا حتی حداقلی استفاده شود. طرح توسط MSSM Associatesدر اندونزی صورت گرفته است.

در این مثال  که توسط  Vincent Van Duysen ایجاد شده است ، می توانید ببینید که همه خطوط چقدر تمیز و ساده هستند و چگونه توسط رگه های مرمر و نورپردازی باهم ادغام شده اند.

این پله یکی از نقاط کانونی داخل هتل  توسط  Philippe Starck  در سائوپائولو طراحی شده است. این پله با استفاده از ترکیبی از پله های مرمر و پانل های پیچ خورده از استیل ساخته شده است و به مرور به کف مرمر متصل می شود که باعث می شود  احساس یکنواخت و راحتی داشته باشید..

سنگ مرمر ماده ای بی انتهاست بخصوص اگر سیاه سفید باهم ادغام شوند.این طراحی توسط Katon Redgen Mathieson ساخته شده است. پله های مرمر و پانل های سیاه عمودی کاملا یکدیگر را کامل می کنند.

یک راه پله مرمر می تواند سبک و خلافیت را به هر فضایی اضافه کند که این امر در مورد فروشگاه ها و دفاتر نیز کاربرد دارد. طراحی توسط  Studio AMV  صورت گرفته است.

همیشه می توانید با استفاده از پله های یک ورودی شما خیره کننده بسازید.

حتی راه پله های مرمر سفید نیز می توانند خیره کننده باشند.

با اسفاده از دیوار های سفید وساده تمامی تمرکز روی راه پله ها قرار گرفته است.

پله های مرمر را میتوان برای هرسبکی و یا در ترکیب با موارد مختلف استفاده کرد.

دیدگاه خود را بیان کنید

خبرنامه