کسب درآمد خانگی تنها با آپلود ویدیو

طراحی

مشاغل اینترنتی یکی از روش‌های کسب درآمد بوده که برای افرادی که به هر دلیل امکان کار در بیرون از منزل را نداشته و یا تمایلی ندارند بیرون از خانه کار کنند، بسیار مناسب است.اشتراک گذاری ویدیو یکی از راه‌های کسب در‌آمد در خانه می باشد. از جمله مزایای مهم کسب در‌آمد از طریق اشتراک گذاری ویدیو، مقید نبودن به زمان و مکان است، به عبارت دیگر شما در هر زمانی از شبانه‌روز و در هر مکانی تنها با دارا بودن یک دستگاه متصل به اینترنت می‌توانید در‌آمد کسب کنید. یکی از سایت‌های موفق در این زمینه که قصد دارم به شما معرفی کنم ، فیلو می باشد. فیلو سایت کسب در‌آمد از اشتراک ویدیو بوده که شما بدون هیچ هزینه ای می‌توانید از آن در‌آمد داشته باشید. فقط کافی است یک حساب کاربری بسازید و شروع به آپلود ویدیو کنید!

 

فیلو


برخی تصور می‌کنند که هزینه آپلود ویدیو از درآمد آن بیشتر است و تقریباً کسب در‌آمد از انتشار ویدیو صرفه مالی ندارد اما  باید بگویم امکان آپلود از طریق آدرس ویدیو نیز در این وبسایت وجود دارد که در این روش از ترافیک اینترنت شما کسر نخواهد شد!
همچنین در‌آمد شما محدودیت ندارد و به بستگی به خودتان و میزان فعالیتتان دارد، پس اگر فعال بوده و با اصول کار آشنا باشید می‌توانید به درآمد خوبی برسید. درآمدهای شما به صورت ماهانه قابل برداشت بوده و جزییات آن را می‌توانید در صفحه لیست تراکنش ها و گزارش در‌آمد فیلو ببینید. در وبلاگ فیلو مطالب بسیاری در راستای آموزش و افزایش درآمد کاربران وجود دارد که با مطالعه آن ها می توانید حرفه ای تر  عمل کرده و زودتر به نتیجه برسید.
فیلو تنها یک سرویس کسب درآمد نیست. شما همچنین می‌توانید به عنوان مخاطب فیلو، ویدیوهای مختلفی را در زمینه‌های متنوع و کیفیت بالا، تماشا کنید. مثلاً می‌توانید ویدیو دلخواه خود را ذخیره کنید تا در فرصتی مناسب آن را ببینید یا در صورت اجازه منتشرکننده، ویدیو مورد نظرتان را دانلود کنید، از طرفی سابقه پخش ویدیوهایی که دیده اید نیز، در فیلو وجود دارد. شما همچنین می‌توانید کاربر محبوب خود را دنبال کرده و ویدیوهای او را در دنبال شده های خود مشاهده کنید. در نظرات از کاربران منتشر کننده ویدیو بخواهید که ویدیو مورد نظرتان را آپلود کند.
این سرویس همچنین دارای اپلیکیشن بوده که استفاده آن را برای بیننده و منتشرکننده ویدیو چندین برابر  راحت‌تر می کند. تمامی امکاناتی که در بالا ذکر شد، در اپلیکشن فیلو نیز وجود دارد. بنابراین انتخاب با شماست که از وب سایت و یا اپلیکشن استفاده کنید. اپلیکشین فیلو را می توانید از اپ استورها و یا از سایت فیلو دانلود کنید.

فیلو سرویس کسب درآمد از اشتراک ویدیو                         برخی از پرداختی های فیلو تا کنون

 

 

 

دیدگاه خود را بیان کنید

خبرنامه