استفاده از مبل های چند منظوره و خاص در نقاط مختلف خانه

طراحی

فضاهایی در خانه وجود دارد که می توان در آن ها از مبلمان های خاص، نیمکتی و چند منظوره استفاده کرد. این مبلمان ها علاوه بر زیبایی دکوراسیون کاربرهای مختلفی نیز دارند. در زیر چند نمونه از این مبلمان ها وجود دارد.

Studio VFA Architecture + Design یک روش واقعاً جالب برای طراحی محل غذاخوری و فضای اطراف آن پیدا کرده است. این میز ناهار خوری از یک طرف به صندلی و طرف دیگر به نمکت هایی محدود شده است. این نیمکت ها به عنوان راهرو نیز کاربرد دارند.

این اتاق خواب یک منظره عالی به مزارعی در نزدیکی ملبورن دارد.طراح این اتاق studio Dan Gayfer Design  می باشد که در کنار پنجره بزرگ آن یک مبل سراسری L شکل طراحی کرده که می تواند هم به عنوان کنسول، هم مبل و هم یک کمد باشد.

این طراحی توسط استودیوی Scenario Architecture برای یک خانه واقع در لندن ساخته است. یک دیوار آجری که در تلاقی با راه پله بوده و مبلی را در درون خود جای داده است.

طراحی مبلمان

کاملاً متداول است که اتاقهای نشیمن شامل نوعی مبلمان چند منظوره باشند. یک ساختار زیبا و متنوع با آشپزخانه و پذیرایی به وسیله یک مبلمان کنسولی زیبا.

طراحی مبلمان

این اتاق خواب زیبا دارای یک پنجره بزرگ است که در آن می توانید مقدار زیادی نور طبیعی خورشید دریافت کنید. در کنار این مبل از یک کتابخانه نیز استفاده شده است که می توان کتابی برگزید و در محیط بسیار آرام آنجا مطالعه کرد.

یک ایده بسیار جذاب برای آشپزخانه توسط  Resolution: 4 Architecture (RES4). یک محوطه نشیمن که بسیار مناسب صبحانه است.

طراحی مبلمان

این طراحی بسیار جالب توسط استودیو Lookofsky Architecture برای یک آپارتمان واقع در استکهلم ایجاد شده است. بخشی از این دیوار 7 متری توسط مبلمان چند منظوره با کوسن ها طراحی شده است.

طراحی مبلمان

یک جای دنج برای یک خانه که محلی است برای غذا خوردن.

استودیوی INT2architecture به جای اینکه چندین اثاثیه مختلف را در اتاق قرار دهد از رویکردی بی نظیر برای این اتاق خواب استفاده کرده است. تختخواب، کتابخوانه و کمد همگی باهم ترکیب شذه اند.

این یک پله بسیار جالب است که توسط معماران ادوارد برونت و فرانسوا مارتنز به عنوان بخشی از یک پروژه نوسازی خانه ای در بروکسل طراحی شده است. پله به صورت مستقیم به خانه نمی رسد.

یک پله واقعاً جالب دیگر توسط استودیوی  General Assembly برای یک شیروانی کوچک واقع در نیویورک طراحی شده است.این یک پله متناوب است که ظاهری چشمگیر و جذاب دارد اما در واقع چیزی بیش از آن وجود دارد. کمد های ذخیره سازی در داخل پله ها وجود دارد که می تواند برای کتاب ، تزئینات ، کفش و انواع چیزهای دیگر استفاده شود

دیدگاه خود را بیان کنید

خبرنامه