آشپزخانه هایی با طرح های غیر منتظره و جذاب

طراحی

هنگام طراحی یا نوسازی آشپزخانه ، پیدا کردن نقطه تعادل بین زیبایی شناسی و کارایی دشوار است. شما می خواهید این فضای زیبا و دلپذیر به نظر برسد و در عین حال می خواهید فضای زیادی را نیز در خود جای دهد . 

از آنجا که این یک آشپزخانه با طرح باز است لازم است از چیزهایی استفاده شود که به زیبایی آن کمک کند.تمام این نکات فقط با ترکیب سنگ مرمر سفید در این طرح به دست آمد.

کار با کابینت های آشپزخانه سیاه با توجه به اینکه کاملاً به راحتی می توانند فضای اتاق را مهار کنند بسیار دشوار است.نقطه کانونی اتاق در واقع بالاتر از کابینت های مشکی ، روی دیوار قرار دارد و این یک طراحی غیر منتظره است.

مرمر سفید ، به ویژه نوع با رگه های برجسته ، انتخاب بسیار خوبی برای آشپزخانه های مدرن است.آنرا با چوب ها و طرح های مینیمالیستی جفت کنید تا به تعادل برسند.

سادگی می تواند اشکال مختلفی به خود بگیرد. شما می توانید با استفاده از فقط چند ماده اصلی ، طرح های ساده و رنگ های محدود یک آشپزخانه زیبا خلق کنید.

استودیوی طراحی داخلی کلمب آپارتمانی را در ورشو نوسازی کرد و این آشپزخانه بسیار زیبا را که به نظر ما کاملاً جذاب است ، با کفپوش های هرمی شکل دو تخته، یک میز زیبا  و کابینت در دو طرح رنگی بسیار متفاوت طراحی کرده است.

 رنگ صورتی به عنوان رنگ اصلی در ترکیب با سبز و زرد استفاده شده است. بنابراین برای آشپزخانه فقط نباید از رنگ های خنثی استفاده کرد.

پالت رنگی که در این آشپزخانه خاص به چشم می خورد بسیار جالب است. دیوارها به رنگ سفید است که زمینه ای تمیز و روشن رانشان می دهد و در مقابل از کابینت های آبی تیره استفاده شده است که به نظر می رسد یک انتقال صاف به سمت کاشی های کف است.

این آشپزخانه زیبا جذابیت و ظرافت خانه های قدیمی ویکتوریایی را به ارمغان می آورد اما در عین حال تمام ویژگی های یک آشپزخانه مدرن ارائه می دهد.

این آشپزخانه یک مکان قدیمی بسیار دوست داشتنی است و روشی کمی روستایی را یاداور می شود. 

برخی از رنگ ها کاملاً بحث برانگیز هستند. به طور جداگانه هر کدام از این پتانسیل ها را دارند که در زمینه های خاص به نظر برسند و حتی مشکل ساز شوند.

 

دیدگاه خود را بیان کنید

خبرنامه