مزایای سلامتی نوشیدنی های سبز

طراحی

نوشیدنی های سبز و طبیعی همه جا وجود دارند و به راحتی در دسترس می باشند. این نوشیدنی ها سالم بوده و دارای بسیاری از خواص می باشند. در ادامه به خواص برخی از نوشیدنی های سبز خواهیم بود:

1. آنها آسان هستند

میوه و سبزیجات مورد نظر خود را انتخاب کنید ، آنها را در مخلوط کن ریخته و مخلوط صاف شده را بنوشید. البته اگر مخلوط کن نداشته باشید این کار سخت است اما نوشیدن یک نوشیدنی سبز و مفید به سادگی ریختن آن ها در مخلوط کن است.

2. قابل حمل هستند

بیشتر اسموتی های سبز 24 ساعت یا حتی بیشتر تازه می مانند. بنابراین با داشتن یک ظرف مناسب ، تقریباً در هر کجا می توانید یک اسموتی سبز سرد را با خود ببرید؛ سرکار ، پارک ، سالن بدنسازی ، قطار و ... . ظروف شیشه ای یا استیل ضد زنگ اغلب به عنوان بهترین گزینه های ذخیره سازی پیشنهاد می شوند ، بنابراین اگر می خواهید اسموتی خود را در حین حرکت خنک کنید ، یک فلاسک خلاء می تواند راه حل خوبی باشد. 

3. سفارشی تهیه می شوند

نکته جالب اینجاست که می توانید انواع مواد تشکیل دهنده را به اسموتی خود اضافه کنید. از میوه ، سبزیجات و مایعاتی که دوست دارید استفاده کنید. آنچه را که دوست ندارید حذف کنید. طرفداران اسموتی دستور العمل های مورد علاقه خود را دارند که آنها با آزمایش ترکیبات مختلف برای خود تهیه کرده اند. 

4. معده شما را پر می کند

اگر شما فردی هستید که نیم ساعت پس از خوردن میان وعده احساس گرسنگی می کنید ، فیبرموجود در اسموتی سبز می تواند شما را مدت زیادی سیر نگه دارد. اگر در حال رژیم گرفتن هستید ، یک اسموتی سبز قبل از وعده غذایی به شما کمک می کند تا غذای کمتری بخورید. نوشیدن آب ساده قبل از غذا حتی به پر شدن معده شما کمک می کند ، اما ترکیب فیبر و مایعات بهتر عمل می کند.

5. کمک به دستگاه گوارش

اگر از یبوست رنج می برید ، یک اسموتی سبز سرشار از فیبر، شما را از آن خلاص می کند. آلوئه ورا یک ماده محبوب برای کمک به سهولت در عملکرد دستگاه گوارش است.
برخی از خانمها برای جلوگیری از عفونت ادراری ، اضافه کردن زغال اخته به اسموتی سبز را توصیه می کنند و اگرچه نتایج مطالعات علمی متفاوت است اما بسیاری از متخصصان از این ایده حمایت می کنند.

6.آنها جایگزین وعده های غذایی نیستند

اسموتی ها از کالری پایینی برخوردار هستند. آن ها برای افرادی که رژیم غذایی دارند مناسب هستند اما جایگزین وعده غذایی نیستند چراکه شما می توانید آن را در طول روز نیز بنوشید و نگران اضافه وزن نباشید.

7.معده را تسکین می دهد

اگر تا به حال احساس سوزش سر دل و یا رفلاکس معده را حس کرده اید ، می دانید که برای جلوگیری از این کار تقریباً باید چیزی بنوشید. دفعه بعد ، یک اسموتی سبز را به جای آب ساده یا شیر امتحان کنید. اسموتی های سبز به طور طبیعی قلیایی هستند و ممکن است در رفع درد و سوزش قفسه سینه کمک کنند.

8.زیباتر شوید

افرادی که عاشقان اسموتی هستند از زمانی که شروع به نوشیدن و تهیه اسموتی های مورد علاثه خود می کنند، گردش خون آن ها بهبود یافته و پوست بهتری خواهند داشت. 

دیدگاه خود را بیان کنید

خبرنامه