کاغذ دیواری هایی زیبا و خاص با طرح هایی برگرفته از هندسه و طبیعت

طراحی

کاغذ دیواری ها طرح هایی بوند که روی دیوار کشیده می شدند اما به مرور به صورت کاغذهای در تمام جهان مورد استفاده قرار گرفتند. امروزه افراد از هر قشری می توانند ازکاغذ دیواری ها برای هر سبکی از دکوراسیون استفاده کنند.اسکات لیوینگ با همکاری A Prints Prints ، مجموعه ای از طرح های مختلف را با الهام از هندسه و طبیعت طراحی کرده است.

کاغذ دیواری هندسی Ballard Indigo دارای یک تصویر زمینه زیبا با رنگ آبی مات است که در واقع خطوط نقره ای باریک را برجسته تر می کند و ظاهری درجه یک ایجاد کرده و تقریباً برای هر اتاق مناسب می باشد.

طرح هندسی انتزاعی و امواج آن جذابیتی آرام و آرام دارد ، خصوصاً در این رنگ آبی آرام بخش.

این طرح نیز بسیار جسورانه با رنگ قهوه ای و طراحی خاص ترکیب شده است.

رنگ سبزی که در اینجا نشان داده شده است ، طعم تازه ای به فضا می بخشد.کاغذ دیواری بافت بدون هیچ نقوش مشخص یا الگوی هندسی علاقه به هر دیواره ای می افزاید

از راه دور ، به نظر می رسد این طرح مانند یک الگوی شورون ساده است ، اما در واقع یک شورون پیچیده است.در واقع بسیاری از خطوط کوچک هستند که شکل های بزرگ و همچنین نوارهای باریک بین هر بخش بزرگتر را تشکیل می دهند.

یکی دیگر از سبک های کاغذ دیواری استفاده از رنگ فلز ، آبی روشن و پس زمینه فیروزه ای براق است که طرح را برجسته می کند.

رنگهای طبیعی بژ و سبز ظاهری شیک و طبیعی به آن بخشیده است.

الگوی دیگر با نگاه گیاه شناسی ، کاغذ دیواری Juno است.انتخاب رنگ ها آرامش بخش است و ظاهر کلی کاملاً متنوع است.

برای کسانی که طرفدار ظرح های کوچکتر هستند ، Thea Floral Trail یک گزینه عالی است این طرح دارای یک چشم انداز بسیار آرامش بخش است

دیدگاه خود را بیان کنید

خبرنامه