5 قانون کلیدی برای رسیدن به موفقیت

طراحی

"برای رسیدن به موفقیت ، آرزوی موفقیت باید بیشتر از ترس از شکست باشد. بیل کازبی
تقریباً هر کسی که می شناسم می خواهد موفق شود و واقعاً هم همینطور است. اکثرا  تلاش های آنها صادقانه و اهداف خوبی نیز دارند. حتی بسیاری از آن ها سخت تلاش می کنند. سوالی که پیش می آید این است چرا برخی افراد در اکثر کارهایی که انجام می دهند موفق می شوند در حالی که بسیاری دیگر هر کاری که می کنند شکست می خورند؟ شاید بگوییم آن ها در زمان مناسب در مکان درست بوده اند و این موجب موفقیت آن ها می شود.
وقتی در مورد موفقیت جدی هستید ، وقتی مرتباً هدف خود را دنبال می کنید ، یاد می گیرید که فرصت ها را شناسایی کرده و از آنها استفاده کنید. امروز پنج اصل موفقیت را برای شما آورده ام که اگر از این اصول پیروی کنیم ، شانس ما را برای قرار گرفتن در مکان مناسب در زمان مناسب به میزان قابل توجهی بالا می برد. 

1.قدرت

"آنچه ما را نمی کشد ما را قوی تر می کند. فردریش نیچه
مثبت بودن یک عادت است. این یک انتخاب است.اما بدان معنا نیست که فرد باید دست به اقدامی نزند و منتظر اتفاقات باشد. مثبت بودن در پی تعقیب رویاهای تان برای ایجاد سرونوشت است. این را به خود یادآوری کنید که دنیای شما به پایان نرسیده است و کارهای بسیاری می توانید انجام دهید. سرزنش خودتان باعث می شود تانتوانید از عقل خود به درستی استفاده کنید. 

2. صبر

این متداول ترین مانع سفر برای رسیدن به موفقیت است. صبر به شما می آمد که موفقیت یک روزه به دست نمی آید. عادت های شما یک شبه شکل نگرفت ، به همین ترتیب ، نمی توانید عادت های قدیمی را بشکنید و یا خود را به صورت تند تغییر دهید. به یک هنرمند ، یک مجسمه ساز یا یک سازنده فکر کنید. آنها چقدر زمان صرف می کنند تا پروژه خود را تکمیل کنند.اگر در بدست آوردن وزن یا کاهش وزن ، بهبود مهارت های تنیس یا تقویت حافظه خود جدی هستید ، نباید صبر را فراموش کنید. قدم ها را باید پیوسته بردارید تا بتوانید به آرزوی خود دست پیدا کنید.

این طور نیست که من باهوش تر باشم ، فقط با مشکلات طولانی تر می جنگم .آلبرت انیشتین
وقتی پایدار باشید ، نتایج مطمئناً نشان داده می شودو با نتایج مثبت ، ایجاد انگیزه آسان تر می شود. در واقع صبر در ذهن پایدار شکوفا می شود. یک مسابقه تنیس بین دو قهرمان را تصور کنید. کسی که با صبر و پیوسته می تواند یک شوت خوب را بعد از دیگری ارسال کند و پایدار بماند ، در نهایت بر حریف پیروز خواهد شد. یکی از ویژگی های متداول در بین موفق ترین های جهان ، استقامت آنها بوده است. وقتی پایدار هستید ، ایده های جدید بطور خودکار پدیدار می شوند.

4.نظم و انضباط

ما اغلب از نتایج دلخواه ، از خوشحالی رسیدن به مقصد ، انگیزه پیدا می کنیم. تفاوت اصلی بین یک رویای گریزان و یک هدف واقعی در این است که دومی دارای نظم و انضباط و عمل است. نظم و انضباط به روال ذهنی و جسمی شما بهبود می بخشد و موجب می شود طبق برنامه پیش بروید. گاهی لازم است احساسات آنی خود را نادیده بگیرید. به عنوان مثال ، شما خود را متعهد کردید که چهار بار در هفته به باشگاه بیاید. امروز احساس تنبلی می کنید و نمی خواهید به باشگاه بروید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که به ذهن خود گوش نکنید. فقط به سالن ورزشی بروید. هنگامی که در آنجا قرار بگیرید ، خود به خود به سمت ورزش کردن می روید.

5.تجسم

افکار به چیزهایی واقعی تبدیل می شوند. بودا
این یکی کمتر توسط افراد موفق به اشتراک گذاشته می شود. وقتی صبور ، پایدار ، مثبت و منضبط هستید ، افکار شما واقعاً قدرتمند می شوند. این نمای مشترک بسیاری از متون یوگا است. قدرت و آرامش شما ذهن را تقویت می کند. سپس می توانید تجسم های خود را با موفقیت بسیار بیشتری انجام دهید. تجسم می تواند تأثیر شگفت انگیز و حتی معجزه آسا داشته باشد و در ایجاد انگیزه در شما و کمک به تحقق اهدافتان کمک کند. با یک ذهن متزلزل و عزم ضعیف ، قانون جذب یک مفهوم اسطوره ای باقی خواهد ماند .
 
 

دیدگاه خود را بیان کنید

خبرنامه