15 ایده طراحی محل کار برای افرادی که در خانه کار می کنند

طراحی

بسیاری از افراد در خانه کار می کنند. حتی در شرایط فعالی بسیاری از مشاغل نیز کار خود را از خانه دنبال می کنند. بنابراین ایجاد یک فضای راحت برای کار می تواند انرژی بیشتری به شما بدهد.

یک صندلی راحت و چند لوازم جانبی تمام چیزهایی است که برای اینکه بتوانید خود را به یک خانه کوچک تبدیل به فضایی برای کار کنید.یک نقاشی یا یک پوستر را روی دیوار بچسبانید و به دنبال سایر چیزهایی باشید که می توانید به فضا اضافه کنید. بگذارید این فضای دوست داشتنی به شما الهام بدهد.

دفتر کار در خانه


این دفتر کوچک در کنار پیشخوان آشپزخانه است اما دقیقاً بخشی از آشپزخانه نیست در واقع یک منطقه مجزا نیز نیست ، بنابراین شما در اینجا حریم شخصی کمتری خواهید داشت.

دفتر کار در خانه

ببینید که این دفتر خانگی چقدر مطبوع و شیک است. دیوارها دارای رنگ های روشن ، پرده های سفید و نسیم ، یک میز سفید براق و یک صندلی فلزی شیک با روکش خز که بسیار راحت است. همچنین جزئیات کوچک زیادی وجود دارد که به فضای اضافه شده تا جذاب تر به نظر برسد.

دفتر کار در خانه

اگر در خانه یک اتاق جداگانه ندارید که بتوانید از آن به عنوان دفتر استفاده کنید ، میز ناهار خوری را به میز خود تبدیل کنید. لوازم و خودتان را در جایی قرار دهید که در طول روز نور آفتاب دریافت کنید و از آرامش خانه دنج خود لذت ببرید.

دفتر کار در خانه

ببینید چقدر شیک و دنج است . این یک میز چوبی کوچک، دو قفسه و پایه های مخروطی ، یک صندلی کلاسیک و یک تابلوی اعلانات زیبا با روپوش های مینیاتوری برای آویز کردن عکس ها می تواند فوق العاده باشد.

دفتر کار در خانه

هر فضای کاری برای وسایل ضروری و لوازم جانبی و سایر موارد حداقل به کمی فضای ذخیره نیاز دارد.  قفسه ها گزینه بسیار خوبی هستند زیرا بسیار متنوع هستند و به نظر نمی رسد حجیم باشند.

دفتر کار در خانه

در صورت امکان میز خود را در کنار پنجره قرار دهید تا در طول روز از نور طبیعی خورشید لذت ببرید. شومینه و پنجره و  فضای دنج ، با یک میز کوچک ، یک صندلی و چند حباب بر روی دیوار.

دفتر کار در خانه

بار دیگر ، این یک مکان کوچک در محل خانه است که از تابش نور خورشید از پنجره استفاده می کند. در اطراف میز گیاهان بسیاری وجود دارد.

حتی اگر دفتر خانه شما فقط از یک میز کوچک و یک صندلی تشکیل شده باشد ، باز هم می توانید آن را زیبا تر جلوه دهید.می توانید بعضی از وسایل را روی دیوارها آویزان کنید. یک پوستر و برنامه ریز بچسبانید.

فضای سبز مهمترین این طراحی دفتر خانگی است. طراحی شامل ترکیبی از نوترول های گرم ، جزئیات طلایی صورتی و فلزی  و گیاهان پر جنب و جوش در تضاد است.

دفتر کار در خانه

 چوبهمراه با  فلز سیاه و زمینه ای جذاب می سازد. این اتاق همچنین دارای یک دیوار سبز است و با تعداد زیادی گیاه تزئین شده در اطراف پنجره ها آویزان شده است.

ک دفتر خانه رسمی تر نیز می تواند بسیار زیبا به نظر برسد.نحوه انتقال میز به قفسه کتاب بسیار جذاب است.

موارد غیر ضروری را دور کنید. احتمالاً می توانید تنها با یک میز کوچک و یک صندلی برای از فضای خانه خود دور شوید. این یک طرح ساده و جذاب است.

این پنجره های بزرگ یک جای مناسب برای دفتر کار در خانه است. میز در مرکز قرار دارد و از همه طرف نور طبیعی وارد می شود.

دیدگاه خود را بیان کنید

خبرنامه