یک ورودی جذاب برای خانه خود طراحی کنید!

طراحی

ورودی یک خانه از اکثرا کمتر مورد توجه طراحان قرار می گیرد. شما می توانید با استفاده از لوازم ساده یک ورودی جذاب برای منزل خود طراحی کنید. باهم نگاهی به نمونه های زیر بیندازیم.

 

در اکثر منازل با کمبود فضا برای آویزان کردن لباس های ورودی داریم.شما می توانید با استفاده از آویزهای چوبی یک ورودی زیبا برای خانه خود طراحی کنید.

ورودی خانه

برای ورودی خانه خود خلاق شوید. می توانید این فضا را بیشتر کنید.میتوانید از آویزر های خاص و از گلدان های زیبا نیز استفاده کنید.

ورودی خانه

استفاده از کمد دیواری در ورودی نیز می تواند بسیار کارآمد باشد. بخصوص که می توانید درون آن را با قفسه های مختلف طبق سلیقه و نیازتان طراحی کنید. 

این کشوها به شما کمک می کنند تا لوازم خود را به سادگی در آن ها جای دهید. این ایده بخصوص برای فضاهای کوچک و مدرن می تواند مفید باشد.

ورودی خانه

ترکیب کردن صندلی و یک قفسه برای درب ورودی می تواند یک ایده فوق العاده باشد.

شما از هر کمد و قفسه ای می توانید برای نگهداری لوازم ورودی خود استفاده کنید و این کاملا بستگی به سلیغه شما دارد.

این سبک برای خانواده های شلوغ بسیار مناسب می باشد. شما می توانید هر سبد را به یک فرد اختصاص دهید.

این ورودی تقریبا همه عناصر از جمله صندلی، کمد، آویز را دارا می باشد و این موجب برتری آن می شود. اگر فضای کافی دارید این طرح می تواند یک ایده خوب باشد.

می توانید با یک ورودی جذاب افراد را متحیر کنید و برای اینکار نیاز به لوازم خاصی ندارید. در طرح زیر تنها با افزودن رنگ صورتی یک درام هیجان انگیز ایجاد شد.

در برخی موارد فضای کافی ندارید یا ضرورت ایجاد یک کمد نیست. در این صورت می توانید از یک نیمکت استفاده کنید که هم می توانید کفش های خود را در زیر آن قرار دهید و هم می توانید روی صندلی بنشینی و کفش بپوشید.

دیدگاه خود را بیان کنید

خبرنامه