طراحی جالب دفتر شرکت LinkedIn در نیویورک

طراحی

بسیاری از شرکت های موفق به این سمت گرایش پیدا کرده اند که محیطی دنج، آرام و دوستانه برای کارمندان خود فراهم کنند. گاهی حتی لوازم بازی نیز در محل کار تعبیه می کنند اما این مسئله بستگی به سلیغه فرد دارد. دفتر LinkedIn در نیویورک طبقه های 22 تا 28 ساختمان امپایر ایالتی واقع شده است. دفتر این شرکت توسط Eric Laignel طراحی شده است. این طراحی رویکردی هوشمندانه داشته و دارای فضایی ساده و دوستانه می باشد.

لینکدین

دفاتر LinkedIn شامل امکانات متنوعی از قبیل کافه ، اتاق غربالگری با کنسول های بازی های ویدیویی، سالن بدن سازی و سالن بیلیارد می باشد.

شرکت لینکدین

لینک این

سعی شده است از کلیشه ها خودداری شود. در این جا از کیسوک های دوران مدرسه الهام گرفته شده است.در اینجا از 133 تلفن استفاده است که در پشت تلفن ها یک سالن قرار دارد. نکته جالب این است که فقط یکی از تلفن ها در سالن را باز می کند.

دفتر LinkedIn

دیوار خا بسته به نوع فضا مختلف هستند. در مکان رسمی از عکس های نیویورک پوشیده شده و در مکان های آرام به طور مثال از عکس حیوانات خانگی کارمندان.

اینجا یک فضای دنج است که کارمندان می توانند در مورد پروژه ها صحبت کنند.

استفاده از نور آبی برای لابی ورودی موجب شده فضایی درام ایجاد شود.

فضاهای کاری در طبقه 28 از میزهای با ارتفاع قابل تنظیم را تشکیل می دهند. کارمندان می توانند هر زمان که احساس بی تحرک کردند از آنها به عنوان میز ایستاده استفاده کنند.

دفاتر تیم های بازاریابی و فروش با فضای زیادی و فضای صندلی راحت طراحی شده اند که کارمندان می توانند هنگام مکالمه تلفنی با مشتریان از آنها استفاده کنند.چرا که آن ها معمولا زیاد به اطراف حرکت می کنند.

دیدگاه خود را بیان کنید

خبرنامه