پنج قانون موفقیت

طراحی
من برای زمانی که هدر دادم و موجب شد موفق نشوم ، متاسفم. از آغاز زمان، قوانینی پیش بینی شده اند كه به طور خودکار نتایج آنها موجب اتفاقاتی می شود و موفقیت نیز از این قاعده مستثنا نیست. حالا باهم در کتاب پنج قانون موفقیت به عوامل موفقیت می پردازیم.

قانون شماره 1: قانون تمایل

«اگر می خواهید چیزی به اندازه کافی بد باشد ، آن را دریافت خواهید کرد»
افرادی که در زندگی موفق هستند که با انتخاب آگاهانه سعی می کنند به هدف خود نزدیک شوند. بدون توجه به شرایطی که باید  ایجاد کنند. نیکیتینا می نویسد: اگر چیزی را می خواهید ترک کنید شاید ترک کردن آن ساده نباشد اما در نهایت یا راهی پیدا می کنید یا راهی را می سازید.
بنابراین باید تماما تمایل خود را به سمت هدفتان جلب کنی. هرچه به نکات بیشتری توجه کنید و لیست موفقیت های خود را مرور، میل شما بیشتر می شود.

قانون شماره 2: قانون اعتقاد

«هر چیزی که فکر می کنید درست باشد واقعیت شما خواهد بود»
ذهن بزرگترین دارایی ماست، با این حال بسیاری از ما دائماً خود را با اعتقادات محدود می کنیم. نیکیتینا در کتاب توضیح می دهد: اگر شما باور ندارید که می توانید به هدف خود برسید ، نمی توانید.برای رسیدن به هر چیزی ، باید اعتقاد داشته باشید که امکان پذیر است. اگر 100٪ مطمئن نباشید ، این شک مانع موفقیت شما خواهد شد.
باورهای مثبت را می توان با تمرین های تجسم هر شب قبل از خواب ایجاد کرد. چشمان خود را ببندید و تصویر ذهنی روشنی از موفقیت ایجاد کنیدجوری در زهنتان تجسم کنید که گویی وجود دارد. از آنجا که ذهن ناخودآگاه ما تفاوت بین رویاها و واقعیت را نمی داند ، به طور مداوم پیش بینی موفقیت باعث ایجاد اقدامات برای ایجاد آن در زندگی واقعی خواهد شد.

قانون شماره 3: قانون نگرش مثبت

«روشی که ما فکر می کنیم راهی است که انجام می دهیم.»
همه ما مشکل داریم. اما آنچه موفقیت را تعیین می کند نحوه پاسخ دادن به آنها است. از آنجا که ما نمی توانیم موانعی که با آنها روبرو می شویم را کنترل کنیم ، بنابراین باید نگرش خود را نسبت به آنها تغییر دهیم. نیکیتینا می گوید: نگرش مثبت و خوش بینی مانند یک آهن ربا برای موفقیت است. اگر شما بدون توجه به اوضاع و احوال ، نگرش مثبت خود را حفظ کنید ، موفقیت به طور خودکار به شما نزدیک خواهد شد.
روش های حفظ نگرش مثبت:
به خودتان گوش فرا دهید :به افکار ، ایده ها ، عقاید و نظرات خود توجه کنید تا بتوانید موارد مثبت را جایگزین موارد منفی کنید.
به اندازه کافی بخوابید: خوابیدن باعث افزایش انرژی شما می شود و شما را قادر می سازد آنچه را که باید انجام دهید بدون احساس خستگی یا افسردگی انجام دهید.
چشم انداز داشته باشید: با نگاهی به طرح بزرگ هدفتان ، اکثر استرس ها حل می شوند و شما قادر خواهید مشکلات را حل کنید.
استراحت کنید: گاهی بهتر است که به سادگی قدم بردارید و استراحت کنید تا بتوانید برای ادامه کار قوی تر شوید.

قانون شماره 4: قانون استقامت

«اگر تلاش کنید ، موفق خواهید شد»
موفقیت هرگز فوری نیست ، به این معنی که ما باید در طی مسیر شکست های بسیاری را پشت سر بگذاریم.نیکیتینا می نویسد: آنها بخشی از زندگی هستند. شکست ها موجب می شوند تا درس گرفته و قوی تر شویم.
درنهایت ، شکست فقط یک پله است که به ما می آموزد چه عواملی کار نمی کند و در عوض باید چه کاری انجام دهیم.  شکست یا موفقیت ، مهم نیست. هردوی آنها شما را به جایی می خواهید نزدیک می کند.

قانون شماره 5: قانون تنظیم اهداف

 «بدون هدف هیچ موفقیتی حاصل نمی شود»
نیکیتینا توضیح می دهد: تنظیم هدف قدرتمندترین ابزاری است که برای رسیدن به موفقیت باید داشته باشید.اهداف ما را متمرکز و با انگیزه نگه می دارد. آنها همچنین رویاهای ما را به واقعیت تبدیل می کنند. اهداف باید روشن و دقیق باشند تا گام به گام به آن نزدیک تر شوید.
نتیجه
شما چگونه فکر می کنید؟ با کدام یک از پنج مورد بیشتر همراه هستید؟ و برای تغییر آن چه کاری می توانید انجام دهید؟ 

دیدگاه خود را بیان کنید

خبرنامه