آشپزخانه هایی شگفت انگیز که توجه شما را جلب می کند

طراحی

پیشخوانی با سنگ مرمر و کابیت های خاکستری موجب شده تا فضای سبک ارائه شود. همه چیز در پشت کابینت ها پنهان شده است. صندلی ها نیز موجب خاص تر شدن این طرح شده است.این آشپزخانه توسط  Giancarlo Valle ارائه شده است.

مدل آشپزخانه

یک طراحی فوق العاده توسط Zaha Hadid برای ساختمان های مسکونی. پالت سفید این آشپزخانه به همراه سطح براق آن موجب راحتی آن شده است.

یک آشپزخانه تاریخی اما مدرن. وجود نور پنجره و دیواری از نمای آجری یک طرح زیبا را ساخته است. همچنین قفسه آویزان و استفاده از چوب نیز موجب خاص تر شدن آن شده است. این آشپزخانه توسط ALL & NXTHING  طراحی شده است.

مدل آشپزخانه

این آشپزخانه با ظرافت خاصی از رنگ های سیاه و سفید بهره گرفته است.استفاده از سنگ مرمر سفید با رگه های مشکی و کابینت های بدون لولا و دستگیره نیز موجب خاص تر شدن آن شده اند. این طراحی توسط  Jamison Architects انجام شده است.

مدل آشپزخانه

با استفاده از کانترهای آبشاری فضای آشپزخانه شخصی تر شده و جالب تر دیده می شود.

مدل آشپزخانه

این آشپزخانه متعلق به منزلی است که بخش آن به یک رنگ است. از این رو کابینت های آشپزخانه به رنگ آبی طراحی شده است. طراح این منزل The Society Inc بوده است.

در این آشپزخانه از فضا به خوبی استفاده شده است و رنگ زرد و نور پنجره بالای سینک نیز موجب جلوه روشن آن شده است. عناصر زرد همگی کابیت و کشوهایی هستند. این طراحی توسط  TOWOdesign صورت گرفته است.

مدل آشپزخانه

کفپوش های چوبی ، پیشخوان سنگی ، آویز های آبشاری و کاشی های مربعی از جمله نقاط قوت این طرح است. این آشپزخانه توسط  Becky Shea Design طراحی شده است.

با توجه به نمای بسیار زیبای بیرون اما این آشپزخانه به نحوی طراحی شده است که چشم را به خود جلب می کند. موزاییک مرمر نما و کبیت های بدون دستگیره از جمله نقاط قوت ان است.

مدل آشپزخانه

این فضای آشپزخانه برای یک محیط اداری تعبیه شده است تا کارکنان در آن احساس راحتی داشته باشند. طراحی توسط  Intimate Living Interiors صورت گرفته است.

 پیشخوان های تمیز و سفید و کابینت های فوقانی با چوب طبیعی که شیار های عمودی آن موجب بیشتر دیده شدن ارتفاع می گردند. این آشپزخانه باب میل علاقه مندان به آشپزخانه باز است.

مدل آشپزخانه

لوکس کلمه ای است که می تواند این آشپزخانه را توصیف کند. سنگ مرمر قدیمی با لامپ های آویزی سنگی و پیشخوان باز موجب خاص تر شدن این طرح شده است. طراحی توسط Naked Kitchens  صورت گرفته است.

استفاده از کابینت های سفید برای این دیوارهای چوبی می توان بهترین انتخاب باشد.

یک آشپزخانه کوچک و بسیار مرتب. طرح این آشپزخانه موجب می شود تا از برهم ریختگی جلوگیری شود. این آشپزخانه توسط  YLAB Architects طراحی شده است.

این آشپزخانه روشن و شاد در داخل خانه ای  توسط Studio Duggan طراحی شده است .کابینت تمام رنگ سفید و دارای مکانیزم های پنهان، پیشخوان بزرگ مناسب ناهار خوری از جمله نقاط قوت این طرح هستند.

معماران Haptic امکان استفاده از آتش را در آشپزخانه فراهم کردند. این طرح برای سرو غذاهایی که مستقیم از آتش استفاده می شود بسیار مناسب است.

معماران  Edmonds Lee Architecture سبکی جدید در طراحی آشپزخانه ایجاد کردند.طراحی مینیمالیستی در واقع روشی برای کاهش هزینه با از بین بردن جزئیات کاملاً بصری است که می تواند به طور قابل توجهی از هزینه ها بکاهد. ساده بودن آن موجب می شود تا راحت تر تمیز شود.

عناصر این آشپزخانه درواقع از هم جدا هستند. استفاده از جزییات نیز موجب شده تا یکنواخت نباشد. Strand Design  طراح این آشپزخانه می باشد.

کاملاً مینیمالیستی است و دارای یک طرح بسیار باز می باشد.

مطمئناً ، این پیشخوان مرکز اصلی اکثر آشپزخانه است . میز ناهار خوری در مقابل غذای آماده! طراح این آشپزخانه  Anderman Architects  می باشد.

قطعاً غیر عادی است! ترکیب اجزای زاویه دار مدرن و شگفت انگیز است.نورپردازی به برجسته کردن کابینت ها و سایر عناصر آشپزخانه کمک می کند.

این آشپزخانه که توسط Marmur Studio به صورت رنگی و شاد طراحی شده است.فضای موجود در آپارتمان محدود است و پیشخوان بزرگ میتواند میز ناهار خوری نیز باشد.

با تنگ بودن فضا ، اضافه کردن لازم ترین و مطلوب ترین عناصر کاری است که طراح این آشپزخانه انجام داده است.برای تمیز تر و زیبا تر شدن فضا طراحان کابینت را به حداقل رسانده اند.  Colombo and Serboli Architecture طراح این آشپزخانه می باشد.

این آشپزخانه توسط Marasovic Arhitekt طراحی شده است که پیشخوان را به صورت میز ناهار خوری بسیار زیبا در آورده است.کابینت های چوب طبیعی هیچ دستگیره ای ندارند.

در حالی که بیشتر آشپزخانه های مدرن به طور معمول سفید و روشن هستند ، اما اینجا از  یک پالت تک رنگ تیره استفاده شده است. طراحی توسط  Studio Makom, صورت گرفته است.

سبکی جالب با تضاد های جذاب

از نظر بصری مدرن ، کیفی لوکس و از نظر فناوریپیشرفته است. طراح این آشپزخانه Tom Robertson Architects می باشد.

رنگ مشکی مات موجب ایجاد یک طراحی فوق العاده شده است.

کابینت های صاف ، پیشخوان های باریک از نقاط قوت این طرح هستند. این آشپزخانه توسط  Ranch Mine طراحی شده است.

تزیین ظریف و زیبا و استفاده از عناصر سیاه از جمله نقاط قوت این طرح هستند.

دیدگاه خود را بیان کنید

خبرنامه