با طراح های خاص اتاق خواب، مانند یک کودک بخوابید!

طراحی

اتاق خواب یکی از فضاهای مهم خانه محسوب می شود چرا که شما وقت زیادی را در آن سپری می کنید. همچنین تخت خواب و محیط اتاق خواب بر کیفیت خواب شما بسیار تاثیر گذار می باشد.

تختخواب های سکو مانند که فقط یک تشک دارند ، اکنون بسیار مورد توجه هستند. انتخاب رنگ پاستیلی سبب می شود تا خواب راحتی را در آن ها تجربه کنید.

مدل تخت خواب با روکش چرمی با طراحی بالدار و کج شده خود از سبک رسمی تری برخوردار می باشد.نورپردازی تخت خواب همه شیشه ای است و سایه های سنتی ندارد ، تا ساده تر جلوه کند.

این نوع اتاق خواب برای افرادی که دوست دارند زندگی سر و صدای کمتری داشته باشند ایده آل است.طراحی به شکل مینیمالیستی بوده و از نورپردازی متوسط برخوردار است.

تضاد رنگ چوب پایین تخت و دیوار ها موجب جلوه زیبایی شده است. آویزهای کم نور موجب شده تا فضایی آرام برای خواب ایجاد شود.

یک ایده جذاب و ساده که به راحتی می توان اجرا کرد. کنسول های کناری موجب نظم اتاق شده و مبل انتهایی نیز جذابیت اتاق را بیشتر کرده است.

این تخت احساس یک مبل راحتی خانوادگی راحتی خانوادگی را به شما القا می کند. در صورت جادار بودن اتاق ، قرار گرفتن تخت خواب به دور از دیوار ایده ای عالی برای اتاق خواب است.

 تخت چرمی براق با قفسه های شیشه ای که دارای نور داخلی است، پشتیبانی می شود و به ایجاد روحیه ای آرامش بخش کمک می کند.

در طراحی های جدید اتاق خواب از یک تخت خنثی استفاده می کنند تا به عنوان لنگر بصری در فضا استفاده شود ، که باعث می شود تا در دکور خلاقیت زیادی داشته باشید

تطبیق قفسه های و نورپردازی های مدرن ، ظاهری برنامه ریزی شده و هماهنگ تر به کل اتاق می بخشد که هنوز هم بسیاری از مردم ترجیح می دهند.

تخت خواب دارای سکو چند بسیار منحصر به فرد بوده و برای یک اتاق با فضای محدود ایده آل می باشد.

تخت دارای خطوط مینیمالیستی است و دارای دو بالشتک به عنوان هدست است که با تقویت کننده های چرمی جفت می شوند و عرض تخت را پوشش می دهند. یک نیمکت چرمی با مشابه در کف تخت نشسته است و میزهای کناری تختخواب  در دو طرف متفاوت می باشد.

ایجاد فضای اضافی فرصت بیشتری برای ایجاد مناطق آرامش بیشتری در اتاق خواب فراهم می شود.یکی از رایج ترین ایده های اتاق خواب ، اضافه کردن صندلی راحت برای مطالعه است.

این تخت خواب گاه به گاه با یک دیوار قفسه ای ادغام می شود که به عنوان فضای شبانه نیز در نظر گرفته می شود.جزییاتی مانند چوب لباسی از یک طرف و مکعب های قفسه ای از طرف دیگر می توانند تفاوت بزرگی ایجاد کنند. این در حالی که رنگ سبز خاموش و خاکی است که با طیف گسترده ای از رنگ های دیگر ترکیب می شود. 

این اتاق خواب حس اتاق های سنتی روستا را دارد بخصوص با آن صندلی های مکعبی که موجب زیبایی این اتاق شده است.

سبک مینیمالیستی برای اتاق خواب بسیار مناسب است ، به خصوص به این دلیل که متخصصان می گویند اتاق خواب باید کاملاً مخصوص خواب بوده و عاری از هرگونه تلویزیون و ... باشد.

تنها یک تغییر رنگ ساده در دیوار پشت تخت می تواند یک اتاق خواب را دلپذیر تر کند.

تخت های پایه دار برای کودکان بسیار می تواند مناسب باشد.

این تختخواب که در یک مخمل خاموشی خاکستری شیک پوشیده شده است. یک طراحی مدرن و شیک با رنگ های خنثی.

این اتاق خواب به دلایل بسیاری شلوغ است و در واقع تخت خواب به کانون توجه اتاق بدل شده است. به همه چیز به طرز پر رنگی تاکید شده است.

این اتاق خواب نمونه خوبی از چگونگی ترکیب یک بالشت سنتی و لوکس با ترکیب برخی از عناصر معاصر است تا بتواند فضایی بی نظیر ایجاد کند

دیدگاه خود را بیان کنید

خبرنامه