اتاق جلسات شرکت های مختلف در سراسر دنیا

طراحی

اتاق جلسات جایی هستند که تصمیمات مهم در آنجا گرفته می شود. از این رو هرچه احساس راحتی بیشتری داشته باشید، خلاقیت بیشتر شده و بهتر با یکدیگر ارتباط برقرار می کنید. در ادامه برخی از اتاق های جلسات شرکت های موفق دنیا را خواهیم دید.

اتاق جلسات دفتر Red Bull در مکزیکو سیتی دارای احساس راحتی و غیر رسمی است. این فضا حس بازیگوشی را در انسان بیدار می کند.

 دفتر Resignation Media توسط Chioco Design طراحی شده است که احساس شاد و دلپذیزی را به افراد القا می کند.

اتاق جلسات

دفتر Zamness در بارسلونا دارای مساحت 300 متر مربع می باشد و بیشتر به عنوان یک فضای باز طراحی شده است. نمای همه مناطق را با نور طبیعی پر شده است و محیط کار روشن و مناسبی ایجاد شده است.

دفتر مرکزی Fairphone Head Office در آمستردام  توسط Melinda Delst Design Interior طراحی شده است. این دفتر با مساحت 1300 متر مربع ، چشم اندازهای زیبایی را ارائه می دهد ، دارای یک نقشه باز و دارای انواع مواد بازیافتی و سازگار با محیط زیست است.

 استفاده از استراتژی های بسیار ساده می توان یک ایده فوق العاده ارائه داد. دفتر مرکزی Autogasco توسط Nicolas Maino Gaete در شیلی طراحی شده است.

صندلی ها به بک میز دارای نوسان متصل شده است. Autodesk در سانفرانسیسکو واقع بوده است و توسط Lundberg Design طراحی شده است.

Yandex شرکت بزرگ و دارای نمایندگی در Kazan است. دفتر واقع در طبقه شانزدهم مرکز تجاری سووار پلازا می باشد. این میز گرد احساس راحتی را به انسان القا می کند.

اتاق جلسات

دفتر Dropbox در سانفرانسیسکو یک پروژه توسط معماری Boor Bridges و طراحی داخلی Geremia بود.

اتاق جلسات

اتاق جلسات

دفتر شرکت Grupo CP که توسط تیم SPACE  طراحی شده است. فضاها از اشال هندسی و طرح خاصی برخودار می باشد که موجب راحتی افراد می شود.

رنگ نقش مهمی در طراحی دفتر انجمن جاکارتا ایفا می کند. این پروژه در سال 2013 توسط Sidharta Architect انجام شد و به عنوان فضایی برای جلسات ، از نظر رسمی و غیر رسمی پیش بینی شده بود.

اتاق جلسات

برای دفتر مرکزی Leo Burnett در هنگ کنگ بهترین کلمه برای توصیف فضای داخلی آن "ساده" خواهد بود. طراحی توسط  Bean Buro انجام شده و دارای فضای رسمی و در عین حال راحتی است.

 Bakoko با نگاهی زیبا یک طراحی منحصر به فرد برای میزگرد جلسه ای که برای دفاتر CDS در توکیو  دست یافت. اتاق جلسات مرکزی دارای یک قاب چوبی است که به اطراف آن می پیچد و مارپیچ آن تا سقف ادامه دارد.

اتاق جلسات

مرکز پردازش ملبورن برای پردازش خون صلیب سرخ که در داخل یک انبار 1920 ساخته شده است ، ساختمان را با طراحی مدرن و شیک خود مجدداً احیا می کند. استفاده از یک ساختمان قدیمی برای این پروژه به سازمان اجازه می دهد تا از طراحی پایدار پیروی کند. 

دفتر مرکزی فوجیتسو در سیدنی واقع شده است و دارای فضایی به مساحت 9000 متر مربع در نه طبقه طراحی شده و توسط  Woods Bagot طراحی شده است. میراث ژاپنی این شرکت از طریق عناصری از قبیل نقوش گرافیکی تاشو یا لایه بندی الوارها به طور ظریف در سراسر دفتر ارجاع می شود. 

اتاق جلسات

دفتر سانفرانسیسکو مایکروسافت با همکاری Fennie + MEHL Architects طراحی شد و نقش آن در این زمان به عنوان فضایی بود که مبتکران این شرکت بتوانند با متخصصان به منظور ایجاد طرح های جدید و غیر منتظره محصول همکاری کنند.

اتاق جلسات مایکروسافت

اتاق ملاقات دفتر u2i واقع در کراکوف ، لهستان و توسط  Morpho Studio طراحی شده است . زیبایی این فضاها از استفاده از کاغذ دیواری ، رنگ دوست داشتنی خاکی فرش و ترکیب صندلی های اداری سبز تیره و زرد در اطراف میز سفید ناشی می شود.

اتاق جلسات

 

دیدگاه خود را بیان کنید

خبرنامه